Tutaj jesteś

Triki, które ulepszą Twój manicure hybrydowy – poznaj je!

29 maja 2021 Lifestyle

Wykonywanie stylizacji lakierami hybrydowymi ogólnie nie jest trudne! Wystarczy trochę wprawy i już po kilku wykonanych manicurach wiemy, o co chodzi. Jednak czasem nie zauważamy, że powielamy błędy! To, że nasz manicure się nie utrzymuje czy odpryskuje najczęściej jest skutkiem źle wykonanej stylizacji. Aby tego uniknąć warto znać kilka trików, które pozwolą na łatwe i dokładne wykonanie paznokci lakierami hybrydowymi! Jeśli jesteś dopiero na początku drogi, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł i ułatw sobie życie!

Lakier nie trzyma się wystarczająco długo? Oto pierwszy sposób!

Najczęstszym problemem z lakierami hybrydowymi jest ich odchodzenie od płytki paznokcia. Sprawia to, że cała stylizacja trzyma się niewystarczająco długo. Zwykle powodem tego jest zapowietrzanie się lakieru. Jeśli nie nakładamy równo każdej warstwy i nie zwracamy uwagi, aby nie dojeżdżać do skórek, to niestety lakier nie będzie się długo utrzymywał. Wiemy, że czasem trudno jest perfekcyjnie wykonać stylizację z pomocą pędzelków od lakierów. Rozwiązaniem jest kupienie zestawy precyzyjnych pędzelków do manicure. Wtedy możemy lakierem pokryć płytkę, a specjalnym pędzelkiem dojechać do brzegów paznokcia, aby całość była po prostu nienaganna!

Lakier wygląda niechlujnie i nieestetycznie? Oto drugi trik!

Zdarza się, że stylizacja paznokci nie prezentuje się ładnie. Paznokcie są nierówne, a płytka pogrubiona z zaburzonym kształtem. Nie wygląda to na pewno estetycznie! Trzeba więc podejść do sprawy nieco inaczej. Po pierwsze, pamiętaj o tym, aby nie dojeżdżać pędzle do bocznych skórek przy paznokciach, a jechać prostą linią. Wtedy paznokieć będzie optycznie smuklejszy i wydłużony! Kolejna sprawa to nakładanie cienkich warstw bazy, lakieru i topu. Wtedy będziemy mieć pewność, że nic nie będzie pofalowane czy zapowietrzone! Trzeba pamiętać także o wyborze sprawdzony lakierów. Postaw na markę Semilac! Tu możesz ją bliżej poznać: http://edaff.pl/Lakiery-hybrydowe-od-Semilac/.

Piękne paznokcie hybrydowe w domu – zrób to sama!

To tylko kilka prostych trików, a paznokcie będą wyglądać o niebo lepiej! Naprawdę warto spróbować, bo sposoby nie są skomplikowane, a wręcz przeciwnie. Jeśli więc borykasz się z niektórymi z tych problemów, to właśnie przyszło do Ciebie rozwiązanie! Pamiętaj, że z każdym kolejnym manicurem będzie Ci szło coraz lepiej. Malowanie paznokci lakierami hybrydowymi może być czystą przyjemnością!

Jak dbać o higienę intymną

Redakcja zdrowyjogurt.pl

"ZdrowyJogurt" to innowacyjna redakcja internetowa, która dedykuje swoją działalność promocji zdrowego stylu życia, opartego na odpowiedniej diecie, dbałości o zdrowie, urodę oraz świadomym podejściu do życia. Skupiając się na tematach związanych z dietą, zdrowiem, stylem życia, urodą oraz właściwościami jogurtów, redakcja ta dostarcza czytelnikom praktyczne porady, inspirujące artykuły oraz ciekawostki. Zespół redakcyjny "ZdrowyJogurt" to pasjonaci zdrowego odżywiania, specjaliści od fitnessu, ekspertki w dziedzinie urody oraz miłośnicy jogurtów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc czytelnikom w osiągnięciu zdrowszego i bardziej zrównoważonego życia. Celem redakcji "ZdrowyJogurt" jest nie tylko edukacja w zakresie zdrowego odżywiania i pielęgnacji, ale także inspirowanie do podejmowania pozytywnych zmian w codziennej rutynie, poprzez wprowadzanie prostych nawyków i wybieranie świadomych produktów spożywczych, takich jak jogurty, które korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?