Tutaj jesteś

Jak bukmacherzy zachęcają do gry?

26 kwietnia 2023 Lifestyle zakład bez ryzyka


Zakłady bukmacherskie to szansa na wysokie wygrane. Niemniej jednak o te wygrane nie jest łatwo (z czego niektórzy gracze nie zdają sobie sprawy). Ma to swoje odzwierciedlenie w oferowanych promocjach.

Promocje bukmacherskie studnią bez dna?

W każdej firmie bardzo ważne jest oferowanie różnorakich promocji. Chodzi o zachęcanie potencjalnych klientów. W przypadku bukmacherów sytuacja jest niezwykle ciekawa. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym promocje bukmacherskie są prawdziwą studnią bez dna. Kiedy spojrzy się na oferty poszczególnych podmiotów, można odnieść wrażenie, że możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego. Chociaż trzeba też przyznać, że są propozycje, które pojawiają się stosunkowo często. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Pakiet powitalny

Czy może być coś lepszego niż atrakcyjna oferta na powitanie? Prawdopodobnie nie i bukmacherzy o tym wiedzą. Pakiety powitalne to głównie bonusy bez depozytu i od depozytu. W przypadku bonusu od depozytu sytuacja jest bardzo prosta. Chodzi o pieniądze za założenie konta. Oczywiście tych pieniędzy nie można od razu wypłacić. Konieczne jest dokonanie obrotu. Obrót bonusem to nic innego jak podjęcie określonego ryzyka. Przyjmijmy, że na koncie bonusowym mamy 20 zł i trzeba dokonać trzykrotnego obrotu z minimalnym kursem 1,91. W takim wypadku trzykrotny obrót oznacza sumę stawek wynoszącą 60 zł. Do obrotu mogą liczyć się wszystkie albo tylko wygrane kupony (kluczowe jest podejście bukmachera). Przy bonusie bez depozytu nie należy spodziewać się wysokich kwot. Kwoty są symboliczne, ale jednocześnie musimy pamiętać, że otrzymujemy je wyłącznie za rejestrację. W przypadku bonusu od depozytu można powtórzyć niemal wszystko. Trzeba tylko wziąć pod uwagę wyższe kwoty i zależność od dokonanej wpłaty (np. na koncie bonusowym pojawi się 50% kwoty depozytu do 1000 zł). Poza tym można liczyć choćby na zakład bez ryzyka. Zakład ten oznacza, że środki są zwracane. Oczywiście zawsze wypada sprawdzić, czy ewentualny zwrot nastąpi na konto główne, czy bonusowe.

Coś dla stałych graczy

Oczywiście bukmacherzy powinni też pamiętać o osobach, które grają od dawna. O ile w przypadku nowych graczy mniej więcej wiemy, czego się spodziewać, o tyle przy promocjach dla stałych typerów jest zupełnie inaczej. Wystarczy rozejrzeć się po ofertach poszczególnych firm. Modne stały się choćby różnego rodzaju rankingi. Gracze typują określone zdarzenia i w ten sposób zbierają punkty. Odpowiednio duża liczba punktów oznacza bonus. Nikt też nie powiedział, że bonus od depozytu jest tylko dla nowych graczy. Stali również mogą liczyć na tego typu promocję. Trzeba tylko spodziewać się tego, że taka promocja będzie w znaczący sposób ograniczona czasowo. W grę wchodzą także bonusy lojalnościowe. Zdefiniowanie lojalności to rzecz jasna kolejny temat, przy którym jest ogromne pole do interpretacji (wszystko powinno zostać ujęte w regulaminie bukmachera).

Wiele możliwości

Stali i nowi gracze mogą liczyć na wiele ciekawych propozycji. Kwoty bonusów od depozytu potrafią robić wrażenie. Zakłady bez ryzyka też działają na wyobraźnię. Nie zapominajmy też, że na koniec zawsze liczy się to samo – dobre typowanie.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Jak dbać o higienę intymną

Redakcja zdrowyjogurt.pl

"ZdrowyJogurt" to innowacyjna redakcja internetowa, która dedykuje swoją działalność promocji zdrowego stylu życia, opartego na odpowiedniej diecie, dbałości o zdrowie, urodę oraz świadomym podejściu do życia. Skupiając się na tematach związanych z dietą, zdrowiem, stylem życia, urodą oraz właściwościami jogurtów, redakcja ta dostarcza czytelnikom praktyczne porady, inspirujące artykuły oraz ciekawostki. Zespół redakcyjny "ZdrowyJogurt" to pasjonaci zdrowego odżywiania, specjaliści od fitnessu, ekspertki w dziedzinie urody oraz miłośnicy jogurtów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc czytelnikom w osiągnięciu zdrowszego i bardziej zrównoważonego życia. Celem redakcji "ZdrowyJogurt" jest nie tylko edukacja w zakresie zdrowego odżywiania i pielęgnacji, ale także inspirowanie do podejmowania pozytywnych zmian w codziennej rutynie, poprzez wprowadzanie prostych nawyków i wybieranie świadomych produktów spożywczych, takich jak jogurty, które korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?